Home Aktualności Główna Nauczyciel dla ucznia

Nauczyciel dla ucznia

Ponad 180 wspaniałych elbląskich nauczycieli zaangażowało się w dodatkową pracę z uczniami w ramach realizacji projektu „Szkoła bliżej życia- program zajęć pozalekcyjnych w elbląskich szkołach ogólnokształcących”. Będą uczyć przyrody, języka angielskiego, matematyki, fizyki, przedsiębiorczości oraz technologii informacyjno-komunikacyjnych. Liczymy, że wybraliśmy nie tylko tych lubianych i szanowanych przez dzieci i młodzież, ale też wymagających, potrafiących w sposób wyjątkowy zachęcić uczniów do nauki poprzez niekonwencjonalne, innowacyjne metody nauczania.
Młodzi, zdolni i zaangażowani- to cechy uczestników projektów- uczniów wszystkich elbląskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i liceów. Swój udział w zajęciach pozalekcyjnych potwierdziło 2649 dzieci i młodzieży. Będą oni doskonalić umiejętności w zakresie kreatywności, samodzielności, komunikacji interpersonalnej. Będą rozwijać zainteresowania, poszerzać wiedzę i zdobywać umiejętności z zakresu matematyki, fizyki, przyrody, technologii informacyjno-komunikacyjnych, języka angielskiego, będą przygotowywać się do udziału w olimpiadach i konkursach czy podjęcia studiów na kierunkach technicznych i przyrodniczych.

Nauczyciel z pasją :)
Jego przedmiot, to jego życie. Uczy przyrody? Godzinami może biegać po łące w poszukiwaniu jednego egzemplarza listkowca cytrynka. Całe lekcje poświęca na dyskusje, a raczej monolog o kosmkach jelitowych człowieka. A może uczy języka angielskiego? Wzrusza się, kiedy po angielsku dziecko dwunastoletnie opowiada zabawne historie całej rodziny. Nauczyciel - pasjonat nie interesuje się tematem tylko przez 45 minut. On nim żyje i być może sprawi, że zainteresuje swoją pasją również uczniów.
 
Podsumowanie projektu
„Szkoła bliżej życia- program zajęć pozalekcyjnych w elbląskich szkołach ogólnokształcących” to projekt, który zrealizowany został ...
 
Materiał filmowy
Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego opowiadającego o projekcie "Szkoła bliżej życia"
 
Nauczyciel dla ucznia
Ponad 180 wspaniałych elbląskich nauczycieli zaangażowało się w dodatkową pracę z uczniami w ramach realizacji ...

Wybierz poziom

Zaloguj

Szkoły uczestniczące w projekcie

Szkoła Podstawowa Nr 1
 
Szkoła Podstawowa Nr 4
 
Szkoła Podstawowa Nr 6
 
Szkoła Podstawowa Nr 8
 
Szkoła Podstawowa Nr 9
 
Szkoła Podstawowa Nr 11
 
Szkoła Podstawowa Nr 12
 
Szkoła Podstawowa Nr 14
 
Szkoła Podstawowa Nr 15
 
Szkoła Podstawowa Nr 16
 
Szkoła Podstawowa Nr 18
 
Szkoła Podstawowa Nr 19
 
Szkoła Podstawowa Nr 21
 
Szkoła Podstawowa Nr 23
 
Szkoła Podstawowa Nr 25
 
Gimnazjum Nr 1
 
Gimnazjum Nr 2
 
Gimnazjum Nr 3
 
Gimnazjum Nr 4
 
Gimnazjum Nr 5
 
Gimnazjum Nr 6
 
Gimnazjum Nr 7
 
Gimnazjum Nr 8
 
Gimnazjum Nr 9
 
I Liceum Ogólnokształcące- Zespół Szkół Ogólnokształcących
 
II Liceum Ogólnokształcące- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
 
III Liceum Ogólnokształcące
 
IV Liceum Ogólnokształcące
 
V Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Podstawowa Nr 1
 
Szkoła Podstawowa Nr 4
 
Szkoła Podstawowa Nr 6
 
Szkoła Podstawowa Nr 8
 
Szkoła Podstawowa Nr 9
 
Szkoła Podstawowa Nr 11
 
Szkoła Podstawowa Nr 12
 
Szkoła Podstawowa Nr 14
 
Szkoła Podstawowa Nr 15
 
Szkoła Podstawowa Nr 16
 
Szkoła Podstawowa Nr 18
 
Szkoła Podstawowa Nr 19
 
Szkoła Podstawowa Nr 21
 
Szkoła Podstawowa Nr 23
 
Szkoła Podstawowa Nr 25
 
Gimnazjum Nr 1
 
Gimnazjum Nr 2
 
Gimnazjum Nr 3
 
Gimnazjum Nr 4
 
Gimnazjum Nr 5
 
Gimnazjum Nr 6
 
Gimnazjum Nr 7
 
Gimnazjum Nr 8
 
Gimnazjum Nr 9
 
I Liceum Ogólnokształcące- Zespół Szkół Ogólnokształcących
 
II Liceum Ogólnokształcące- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
 
III Liceum Ogólnokształcące
 
IV Liceum Ogólnokształcące
 
V Liceum Ogólnokształcące

Design vene.pl
<